Mevlana Bulvarı No: 150 Çukurambar / ANKARA
Pazartesi - Cumartesi 09:00-19:00
+90 (312) 285 3 888

AYRICALIKLAR

Profesyonel yaşama yeni bir soluk!

Bir iş merkezinden çok daha fazlasını sunan, kendine özgü mimari çizgisi ile fark yaratan, kullanıcılarına estetik ve konforu bir arada sunan Kale Ofis Ankara’nın yeni gözdesi olacak. Otopark alanlarından kat bahçelerine, kafe-restoranlardan sosyal alanlara kadar her detayın düşünüldüğü Kale Ofis, sizleri yepyeni bir profesyonel yaşam deneyimine davet ediyor.

Ankara'nın kalbinde yeni bir iş merkezi!

Çalışma ortamı, iş yaşamını etkileyen en önemli detaylardan biridir. Mutlu olduğunuz ortamlarda çalışmak iş motivasyonunuzu yükseltir ve daha verimli çalışırsınız. Bu önemli detayın farkında olan Kale Ofis, 62 m² den 469 m²’ye kadar değişen büyüklükteki ofisleri sizin için hazırladı.

İşiniz için en uygun seçenek!

Çalışma ortamı iş yaşamını etkileyen en önemli detaylardan biridir.Size özgü hazırlanan projemizde özel olduğunuzu hissedecek ve çalışmanın keyfine varacaksınız.

Hatayınızı kolaylaştıracak, mükemmel konum!

Bulunduğunuz adres size ayrıcalıklı bir yaşam sunar. Kale Ofis, yürüyerek Ankara Ticaret Merkezine 1 dakika, Kızılay Metrosuna 3 dakika, Yeğenbey Vergi Dairesine 1 dakika, araçla AŞTİ’ye 5 dakika, havaalanına 30 dakikalık mesafesiyle size zaman kazandıracak.

Siz sadece çalışmanın keyfini çıkarın!

Kale Ofis’te tüm detaylar zamanınızı daha verimli kullanmanız ve işinizi keyifle yapabilmeniz için düşünüldü. Toplantı salonları, yüksek hızlı internet erişimi, kafe ve restoranlarla iş hayatınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretirken; spor merkezi, kat bahçeleri, vale hizmeti, profesyonel oto yıkama ve kuaför hizmetleriyle günlük hayatınızı kolaylaştıracak detayları da unutmadık.

İş yaşamının Ankara’daki yeni merkezi.

İş merkezlerinin en hızlı geliştiği bölge Çukurambar’da yükselen Kale Ofis, getirdiği farklı ve yenilikçi konsepti ile iş hayatı ve sosyal yaşamın yeni merkezi olacak.

Sormak istediğiniz sorular mı var? Lütfen bizimle iletişime geçin!

-->